Detailní statistiky - Liga starších žáků

Poř. Hráč Tým Post Z B G A ppg shg TM
1. Tobiaš Palzer TJ Sokol Poruba U 3 23 12 11 0 1 2
2. Matúš Lukna HBK Roconaba Zohor U 4 19 11 8 0 0 0
3. Laura Rybárová HBK Roconaba Zohor U 4 18 9 9 1 0 12
4. René Schrom TJ Sokol Poruba U 2 15 6 9 0 0 0
5. Michal Dudek HBK Roconaba Zohor U 4 14 9 5 0 0 0
6. Blahoslav Lacman TJ Sokol Poruba U 2 13 3 10 0 1 0
7. Patrik Fojtík TJ Sokol Poruba U 3 12 6 6 1 0 0
8. Júlia Čiliková HBK Roconaba Zohor U 4 12 4 8 1 0 2
9. Lukáš Cavalier TJ Sokol Poruba U 3 11 8 3 0 0 0
10. Roman Gerthofer HBK Roconaba Zohor U 4 9 6 3 0 0 0
11. Jakub Pastorek TJ Sokol Poruba U 3 9 5 4 0 0 0
12. Nina Rybárová HBK Roconaba Zohor U 4 9 3 6 0 0 0
13. Martin Janech HBK Roconaba Zohor U 2 7 5 2 0 0 0
14. Jozef Purda HBK Medokýš Martin U 2 7 4 3 1 0 10
15. Václav Pustějovský TJ Sokol Poruba U 3 7 2 5 0 1 0
16. Jáchym Šosty TJ Sokol Poruba U 3 6 2 4 0 1 2
17. Michal Slezák HBC Hodonín U 2 5 5 0 3 0 0
18. Šupal Vojtěch TJ Sokol Poruba U 3 5 4 1 0 1 0
19. Josef Lebánek HBC Malenovice U 2 5 2 3 0 0 2
20. Petr Vidlář HBC Malenovice U 2 5 1 4 0 0 0
21. David Rechtoris TJ Sokol Poruba U 3 5 0 5 0 0 0
22. Daniel Kočí TJ Sokol Poruba U 3 5 0 5 0 0 2
23. Tobiáš Brázdil HBC Malenovice O 2 4 4 0 0 0 0
24. Simona Búriková HBK Roconaba Zohor U 4 4 3 1 0 0 0
25. Róbert Jancko HBK Medokýš Martin O 2 4 3 1 0 0 0
26. Jakub Žemla HBC Malenovice U 2 4 3 1 0 0 2
27. Eduard Goliaš HBK Roconaba Zohor U 2 4 2 2 0 0 0
28. Adam Hanus HBK Medokýš Martin O 2 3 2 1 0 0 4
29. Patrik Hanák HBK Medokýš Martin O 2 3 2 1 0 0 4
30. Peter Balek HBK Roconaba Zohor U 4 2 2 0 0 0 2
31. Hugo Hogh HBK Medokýš Martin U 2 2 1 1 0 0 2
32. Dominik Laš HBC Hodonín U 2 2 1 1 0 0 0
33. František Janech HBK Roconaba Zohor U 1 2 1 1 0 0 0
34. Tomáš Šujan HBK Roconaba Zohor U 2 2 1 1 0 0 0
35. Jakub Lalík HBK Medokýš Martin U 2 2 1 1 0 0 0
36. Simon Kovár HBK Roconaba Zohor U 2 2 0 2 0 0 2
37. Simona Reháková HBK Roconaba Zohor U 2 2 0 2 0 0 0
38. Vladimíra Novotná HBK Roconaba Zohor U 4 2 0 2 0 0 0
39. Simona Minarčíková HBC Malenovice U 2 2 0 2 0 0 2
40. Martin Suchanek HbK Karviná U 1 1 1 0 0 0 0
41. Alexander Ferenc HbK Karviná U 1 1 1 0 0 0 0
42. Patrícia Luczyová HBK Roconaba Zohor U 2 1 1 0 0 0 0
43. Andre Cieciala HBC Enviform Třinec U 4 1 1 0 0 0 0
44. Roman Bútora HBK Medokýš Martin O 2 1 1 0 0 0 0
45. Juraj Zedníček HBK Roconaba Zohor U 2 1 1 0 0 0 0
46. František Chmelík HBK Medokýš Martin U 2 1 1 0 0 0 0
47. Sebastian Jánoš HBC Hodonín U 2 1 0 1 0 0 0
48. Vojta Romanec HBC Enviform Třinec U 4 1 0 1 0 0 2
49. Peter Novotný HBK Roconaba Zohor U 2 1 0 1 0 0 0
50. Roman Žádník HBC Hodonín U 2 1 0 1 0 0 2
51. Natálie Pfeiferová HbK Karviná O 1 1 0 1 0 0 0
52. Erik Esterle HBK Roconaba Zohor U 2 1 0 1 0 0 12
53. Adriana Hasíková HBC Malenovice U 2 1 0 1 0 0 0
54. David Homola HBC Hodonín U 0 0 0 0 0 0 0
55. Ján Chmelík HBK Medokýš Martin U 0 0 0 0 0 0 0
56. Radek Toman HBC Hodonín U 0 0 0 0 0 0 0
57. Adam Anastasovský HBC Enviform Třinec U 4 0 0 0 0 0 0
58. Juraj Pavlík HBK Medokýš Martin O 0 0 0 0 0 0 0
59. David Rylko HBC Enviform Třinec U 4 0 0 0 0 0 2
60. Marek Hála HBC Hodonín U 2 0 0 0 0 0 0
61. Tomáš Řehánek HBC Malenovice U 0 0 0 0 0 0 0
62. Milan Káčo HBC Enviform Třinec U 2 0 0 0 0 0 0
63. David Drábek HBC Hodonín U 0 0 0 0 0 0 0
64. Anna Marie Vališová HbK Karviná U 1 0 0 0 0 0 0
65. Denis Holub HBC Hodonín U 2 0 0 0 0 0 0
66. Václav Prokš HBC Hodonín U 0 0 0 0 0 0 0
67. Martin Melicherčík HBK Medokýš Martin U 0 0 0 0 0 0 0
68. Sabina Opavská HBC Malenovice U 0 0 0 0 0 0 0
69. Milan Matthew HBC Enviform Třinec U 4 0 0 0 0 0 0
70. Dominik Jurásek HBC Hodonín U 0 0 0 0 0 0 0
71. Christian Citterberg HBK Medokýš Martin U 0 0 0 0 0 0 0
72. Natálie Výborná HBC Hodonín U 0 0 0 0 0 0 0
73. Zuzana Přikrylová TJ Sokol Poruba U 0 0 0 0 0 0 0
74. Dominik Rosůlek HbK Karviná U 1 0 0 0 0 0 0
75. Maxim Piško HBK Medokýš Martin U 0 0 0 0 0 0 0
76. Matyáš Suchoň HBC Enviform Třinec U 0 0 0 0 0 0 0
77. Nikolas Ferenc HbK Karviná U 1 0 0 0 0 0 0
78. Adéla Lichnova HBC Enviform Třinec U 2 0 0 0 0 0 0
79. Štěpán Drábek HBC Hodonín U 0 0 0 0 0 0 0
80. Dominik Tamáš HbK Karviná U 1 0 0 0 0 0 0
81. Tadeáš Glos HBC Hodonín U 2 0 0 0 0 0 0
82. Vladimír Horák HBC Hodonín U 2 0 0 0 0 0 2
83. Kristián Schwarz HBC Hodonín U 0 0 0 0 0 0 0
84. Eduard Pavlík HBK Medokýš Martin U 0 0 0 0 0 0 0
85. Tomáš Směja HBC Malenovice U 0 0 0 0 0 0 0
86. Nikolas Karbus HBC Hodonín U 0 0 0 0 0 0 0
87. Michal Franek HBK Medokýš Martin U 0 0 0 0 0 0 0
88. David Výborný HBC Hodonín U 0 0 0 0 0 0 0
89. Kristian Cvik HBC Enviform Třinec U 0 0 0 0 0 0 0
90. Michal Špánik HbK Karviná U 1 0 0 0 0 0 0
91. Jakub Rybárik HBK Medokýš Martin U 0 0 0 0 0 0 0
92. Adrian Sztefek HBC Enviform Třinec U 2 0 0 0 0 0 0
93. Tomáš Dufek HBC Hodonín U 2 0 0 0 0 0 4
94. Lukáš Ferenc HbK Karviná U 0 0 0 0 0 0 0
95. Jakub Ivan Mozga HBC Malenovice O 2 0 0 0 0 0 0
96. Gabriela Lichnova HBC Enviform Třinec U 2 0 0 0 0 0 0
97. Matyáš Fichna HBC Hodonín U 0 0 0 0 0 0 0
98. Jasmína Rufati HBK Medokýš Martin U 2 0 0 0 0 0 0
99. Sára Suchoňová HBC Enviform Třinec U 4 0 0 0 0 0 0
100. Aleš Halouzka HbK Karviná U 0 0 0 0 0 0 0
101. Natálie Kurková HBC Hodonín U 0 0 0 0 0 0 0
102. Michal Kosturský HBK Medokýš Martin U 0 0 0 0 0 0 0
103. Josef Kramář HBC Hodonín U 0 0 0 0 0 0 0
104. Andrej Dudek HBC Enviform Třinec U 4 0 0 0 0 0 0
105. Jakub Špánik HbK Karviná U 1 0 0 0 0 0 0
106. Jakub Senko HBK Medokýš Martin U 0 0 0 0 0 0 0
107. Jiří Štvrtňa HBC Enviform Třinec U 0 0 0 0 0 0 0
108. Nikol Altenburgerová TJ Sokol Poruba U 0 0 0 0 0 0 0
109. Daniel Petřek HBC Enviform Třinec U 0 0 0 0 0 0 0
110. Viliam Ďatko HBK Roconaba Zohor U 0 0 0 0 0 0 0
111. Jiří Gavor HBC Hodonín U 0 0 0 0 0 0 0
112. Klára Trojaková HBC Enviform Třinec U 0 0 0 0 0 0 0
113. Simona Hupková HBK Roconaba Zohor U 1 0 0 0 0 0 0
114. Viktorie Kurková HBC Hodonín U 2 0 0 0 0 0 0
115. Nicol Josefíková HBC Hodonín U 2 0 0 0 0 0 0
116. Erik Kubrt HbK Karviná U 0 0 0 0 0 0 0
117. Maxim Šabik HBK Roconaba Zohor U 0 0 0 0 0 0 0
118. Jakub Podlas HBC Hodonín U 0 0 0 0 0 0 0
119. Patrik Lazárik HBK Medokýš Martin O 0 0 0 0 0 0 0
120. Kristýna Gajdošíková HBC Malenovice U 2 0 0 0 0 0 2
121. Matyáš Chlebek HBC Enviform Třinec U 0 0 0 0 0 0 0
122. Charlotte Vangoríková HBK Medokýš Martin O 0 0 0 0 0 0 0
123. Matěj Kubok HBC Enviform Třinec U 3 0 0 0 0 0 0
124. Dávid Baculák HBK Medokýš Martin O 0 0 0 0 0 0 0
125. Kryštof Končítek TJ Sokol Poruba U 0 0 0 0 0 0 0
126. Filip Frajkowski HbK Karviná U 1 0 0 0 0 0 0
127. Šimon Romanec HBC Enviform Třinec U 4 0 0 0 0 0 0
128. Samuel Herzán HBC Hodonín U 0 0 0 0 0 0 0
129. Jan Anastasovský HBC Enviform Třinec U 0 0 0 0 0 0 0
130. Liliana Dinková HBC Hodonín U 0 0 0 0 0 0 0
131. Dominik Vafek HBC Enviform Třinec U 0 0 0 0 0 0 0
132. Antonín Kundrata HBC Hodonín U 2 0 0 0 0 0 0
133. Pavel Birka HbK Karviná U 0 0 0 0 0 0 0
134. Robin Fojtík TJ Sokol Poruba U 1 0 0 0 0 0 0
135. Matěj Smutný HBK Roconaba Zohor U 2 0 0 0 0 0 0
136. Aleš Pomajbík HBC Hodonín U 0 0 0 0 0 0 0
137. David Matúška HBK Medokýš Martin U 0 0 0 0 0 0 0
138. Adam Lorenz HBC Enviform Třinec U 0 0 0 0 0 0 0
139. Tomáš Osička HbK Karviná U 1 0 0 0 0 0 0
Poř. Jméno Tým Z M ÚSP(%) IG %IG SA Svs TM A SO
1. František Janech HBK Roconaba Zohor 1 45 100.00 0 0 9 9 0 0 1
2. Kryštof Končítek TJ Sokol Poruba 3 135 94.12 3 1 51 48 0 3 1
3. Erik Kubrt HbK Karviná 1 45 93.75 4 4 64 60 0 0 0
4. Jakub Ursiny HBK Medokýš Martin 2 90 91.18 6 3 68 62 0 0 0
5. Aleš Pomajbík HBC Hodonín 1 45 89.29 6 6 56 50 0 0 0
6. Maxim Šabik HBK Roconaba Zohor 2 90 84.85 5 2.5 33 28 0 0 1
7. Matyáš Fichna HBC Hodonín 1 45 82.35 9 9 51 42 0 0 0
8. Oldřich Bár HBC Malenovice 2 90 79.55 18 9 88 70 0 0 0
9. Matyáš Suchoň HBC Enviform Třinec 2 14 72.88 16 50.35 59 43 0 0 0
10. Simona Hupková HBK Roconaba Zohor 1 45 72.22 5 5 18 13 0 0 0
11. Klára Trojaková HBC Enviform Třinec 4 165 63.64 68 18.47 187 119 0 0 0
12. Marko Kováčik HBK Medokýš Martin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Jakub Puliš HBK Medokýš Martin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
# Tým Z V VP PP P Skóre B PVG PIG VPŘ IPŘ PŘ% IOS VOS OS OS% TM øTM
1. HBK Roconaba Zohor 4 3 0 0 1 58:10 9 14.50 2.50 2 0 2 100 0 0 4 100 30 8
2. TJ Sokol Poruba 3 3 0 0 0 48:3 9 16.00 1.00 1 0 1 100 0 5 3 100 6 2
3. HBC Hodonín 4 2 0 0 2 26:23 6 6.50 5.75 3 0 5 60 1 0 7 85.71 8 2
4. HBK Medokýš Martin 2 2 0 0 0 15:6 6 7.50 3.00 1 0 7 14.29 3 0 5 40 20 10
5. HBC Malenovice 4 1 0 0 3 18:38 3 4.50 9.50 0 0 3 0 2 0 1 -100 8 2
6. HBC Enviform Třinec 4 0 0 0 4 1:84 0 0.25 21.00 0 5 4 0 1 0 2 50 4 1
7. HbK Karviná 1 0 0 0 1 2:4 0 2.00 4.00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

HBK Roconaba Zohor

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Esterle Erik 42684 166976 > 10 - 06. 09. 2020
2. Rybárová Laura 42772 167018 > 10 - 06. 09. 2020