Ostatní oznámení

Do bojů v nové sezóně vstoupily také regionální mládežnické celky

Kromě již několikrát zmíněné 2. ligy v letošní sezóně nebude v regionu napříč různými kategoriemi zahálet samozřejmě ani mládež. Jaké týmy budou v jaké kategorii nastupovat a které již za sebou mají úvodní utkání?

Junioři

Třinec

Třinečtí junioři budou i v příští sezóně tradičně sázet na vícero hráčů, kteří v týmu nastupují formou hostování z Karviné a Poruby. V sezóně 2021/2022 již sehráli úvodní utkání, které jim však na půde Hostivaři nevyšlo (1:8).

Dorost

Sokol Poruba, Karviná, Malenovice

Kategorie dorostenců čítá napříč Moravou čítá 3 týmy. Hned první kolo hrané v sobotu nabídlo vzájemný souboj dvou z nich. Ve vyrovnaném, napínavém utkání byla v prodloužení proti Karviné úspěšnější Poruba. Malenovice doma nestačily na Brno.

Starší žáci

Karviná, Opava

V této kategorii nenastoupí původně přihlášený Hodonín z jižní Moravy. Přihlášeny tak jsou pouze 2 týmy - Karviná a Opava. Regionální Ligová komise tak čeká na vyjádření svazu a prozatím budou tyto týmy hrát vzájemné dvojzápasy. První se bude konat v sobotu 25. září v Opavě. Na konkrétní model utkání s dalšími družstvy z jiných regionů se čeká.

Mladší žáci

Karviná, Poruba, Brno, Kyjov, Zohor

Tuto kategorii letos organizuje region Morava-Jih a bude se hrát formou turnajů. Těch se budou účastnit týmy Karviné, Poruby, Brna, Kyjova a slovenského Zohora. První je plánován na sobotu 18. září v Karviné.

Přípavky a Minipřípravky

Karviná, Vsetín, Opava / Karviná, Vsetín, Opava, Malenovice, Přerov

Také tyto kategorie se utkají v sezóně turnajově. Přípravky odehrají celkem 8 turnajů - 4 na podzim a 4 na jaře. Přihlášenými mužstvy jsou Karviná, Vsetín, Opava. Minipřípravky čeká podobný systém za účasti Karviné, Vsetína, Opavy, Malenovic a Přerova.

Aktualizovaná informace ze 16. 9. - tým Přerova byl nucen z prvního turnaje, který se bude konat v sobotu 18. 9. v Opavě, z důvodu četných nemocí odstoupit.