Ostatní oznámení

Opava dotahuje vedoucí Porubu. Malenovičtí junioři součástí přestřelky

Druhá liga nabídla uplynulý víkend maximální počet utkání, tedy 3. Třinec si po boji poradil s rivalem z Karviné, Poruba potvrdila roli favorita proti Havířovu a ve kvalitním utkání Vsetína s Opavou byla úspěšnější Jaselská. Juniorům se příliš nedařilo, dorost Poruby překvapil v Praze.

2. liga

Neděle 20. listopadu

HBC Enviform Třinec - HbK Karviná B 4:3

Přestože tyto souboje pamatují mnohem vyšší úroveň v 1. lize i extralize, toto utkání bude prestižní vždy. Karvinští bohužel nepřijeli do Třince v ideální sestavě, přesto nedali kůži lacino. Prakticky po celou dobu utkání drželi s početnější a zkušenější skvadrou domácích krok, alespoň vytoužený bod však nakonec do Karviné neodvezli.

HBK Vsetín - SK IHC Jaselská Opava 2:3ss

Také Opava se musela proti Vsetínu obejít bez několika opor. Defenzivnější styl Slezanů však na Valachy platil a přestože byli domácí více na míčku, utkání bylo velmi vyrovnané a nezaujatého fanouška muselo bavit. Tuhý boj rozuzlily až samostatné nájezdy, ve kterých rozhodla jediná branka na straně Opavy.

HC Warriors Havířov - TJ Sokol Poruba 0:6

Havířov se marně snaží vyprostit z vlny porážek a nedařilo se mu ani v dalším ligovém utkání. Poruba s 9 hráči v poli v utkání jasně dominovala, Havířov přestřilela a zaslouženě slaví zisk tří bodů.

Extraliga juniorů

Čtvrtek 17. listopadu

HBC Enviform Třinec - HBC Hradec Králové 1988 2:1

Třinečtí junioři si sváteční poledne okořenili duelem s Hradcem Králové. Domácí si v 1. třetině vytvořili dvoubrankový náskok, který drželi až do samého závěru. Ve 44. minutě sice Hradec snížil, závěrečný tlak však Třinečtí přečkali bez úhony.

Sobota 19. listopadu

HBC Malenovice - HBC Hradec Králové 1988 6:7pp

Hradec si užil souboje s celky z regionu do sytosti. V divokém utkání s Malenovicemi každý chvilku tahal pilku, výsledný bod však může být pro Čamlíky zklamáním. Hradečtí totiž srovnali stav utkání necelé 2 minuty před koncem, v prodloužení pak brzy ranou po buly získali i bonusový bod navíc.

Ježci Heřmanův Městec - HBC Enviform Třinec 12:2

Třinci na venkovní utkání tradičně scházelo jádro týmu, které bylo částečně nahrazeno nesehranými hokejisty. Třinec bohužel na skvěle hrající a sehraný tým domácích nestačil, kaňkou je i závěrečný zkrat a trest ve hře jednoho z hostujících hráčů.

Extraliga dorostu

Neděle 20. listopadu

TJ KOVO Praha - TJ Sokol Poruba 3:5

Průběh utkání nabízel pohled na vyrovnanou hru, kdy mírně navíc ze hry měli domácí. O vítězi a zisku tří bodů pro Porubu však rozhodla druhá polovina závěrečné třetiny, kterou svěřenci trenéra Grebeníčka sehráli fantasaticky. Tři góly, otočení utkání, zisk cenných tří bodů. Toť trip Sokola do Prahy!

Liga starších žáků

Čtvrtek 17. listopadu

Sváteční den využili k sehrání dvojzápasu také starší žáci Karviné, kteří hostili slovenský Martin. Zkušenosti tentokrát stály na straně slovenského celku, minimálně z druhého utkání si však karvinští mladíci nějaký ten bod zasloužili. Zápisy z utkání naleznete zde.

Přebor mladších žáků

Neděle 20. listopadu

Druhý víkendový den nabídl nespočet zápasů v kategorii mladších žáků. Veškerý výsledkový servis a zápisy z utkání naleznete zde.

Přípravka a minipřípravka

Sobota 19. listopadu

V mrazivou sobotu nezaháleli ani nejmladší. Přípravky a minipřípravky se totiž sešly v Porubě, kde sehrály vzájemné zápasy. Krátkou fotogalerii naleznete na Facebooku Havířova.