Opava, Třinec a Poruba slaví postup. F-D Ostrava si vynutila třetí zápas

Sobotními zápasy pokračovalo čtvrtfinále play off 2. ligy.

HBC Warriors Havířov - SK IHC Jaselská Opava 2:12

Opava rozhodla utkání již v první třetině, ve které udeřila hned šestkrát. Po zbytek utkání jasně kontrolovala hru a slaví tak hladký postup do semifinále.

HBC Přerov - HBC Enviform Třinec 2:4

Také Třinec vstoupil do utkání skvěle a v úvodní třetině se dostal do tříbrankového vedení. Přerov pak ve 3. třetině mazal dvěma brankami v rozmezí 15 sekund už čtyřbrankové manko, na víc se však nezmohl.

HBC F-D Ostrava - HBK Vsetín 3:1

Do třetice skvělý vstup do zápasu, tentokrát Ostravanů. Po brance ve 2. minutě sice Vsetín měl opticky mírně navrch, narážel však na zorganizovanou defenzivu F-D a zejména skvělého Dohnala v brance.

Autor fotografie: F-D Ostrava

HbK Karviná B - TJ Sokol Poruba 1:5

Karvinští se na druhé utkání série nesešli v ideální sestavě, přesto však hrozili zejména díky dravému mládí. Přestože na světelné tabuli svítilo po 2. třetině skóre 1:1, bylo jen otázkou času, kdy Poruba přetaví svou převahu v branky. A to se také ve třetí periodě stalo.

Autor fotografie: Klára Žurková