Všechny

2. Liga

č.z.: 81049 - Místo: Zábřeh
ne 08. 03. 2020
17:00
č.z.: 81049
Místo: Zábřeh
HBC F-D Ostrava
SK IHC Jaselská Opava
č.z.: 81051 - Místo: Karviná
ne 08. 03. 2020
15:00
č.z.: 81051
Místo: Karviná
HbK Karviná "B"
HBK Vsetín
č.z.: 81050 - Místo: Havířov
ne 08. 03. 2020
12:30
č.z.: 81050
Místo: Havířov
HC Warriors Havířov
Flamingos Ostrava
č.z.: 81052 - Místo: Přerov
ne 08. 03. 2020
10:00
č.z.: 81052
Místo: Přerov
HBC Přerov
HBK Frýdek-Místek 2013
č.z.: 81040 - Místo: Třinec
so 07. 03. 2020
10:00
č.z.: 81040
Místo: Třinec
HBK Frýdek-Místek 2013
TJ Sokol Poruba
č.z.: 81048 - Místo: Zábřeh
ne 01. 03. 2020
14:00
č.z.: 81048
Místo: Zábřeh
HBC F-D Ostrava
HC Warriors Havířov
č.z.: 81046 - Místo: Opava
ne 01. 03. 2020
12:30
č.z.: 81046
Místo: Opava
SK IHC Jaselská Opava
HBC Přerov
č.z.: 81045 - Místo: Opava
ne 01. 03. 2020
10:00
č.z.: 81045
Místo: Opava
Flamingos Ostrava
HBK Frýdek-Místek 2013
č.z.: 81047 - Místo: Vsetín
ne 01. 03. 2020
10:00
č.z.: 81047
Místo: Vsetín
HBK Vsetín
TJ Sokol Poruba
č.z.: 81043 - Místo: Havířov
so 07. 12. 2019
11:30
č.z.: 81043
Místo: Havířov
HC Warriors Havířov
SK IHC Jaselská Opava
č.z.: 81037 - Místo: Havířov
ne 01. 12. 2019
13:00
č.z.: 81037
Místo: Havířov
HC Warriors Havířov
HbK Karviná "B"
č.z.: 81038 - Místo: Vsetín
ne 01. 12. 2019
13:00
č.z.: 81038
Místo: Vsetín
HBK Vsetín
SK IHC Jaselská Opava
č.z.: 81039 - Místo: Přerov
ne 01. 12. 2019
10:00
č.z.: 81039
Místo: Přerov
HBC Přerov
Flamingos Ostrava
č.z.: 81044 - Místo: Karviná
st 27. 11. 2019
18:30
č.z.: 81044
Místo: Karviná
HbK Karviná "B"
HBC F-D Ostrava
č.z.: 81033 - Místo: Zábřeh
ne 24. 11. 2019
16:00
č.z.: 81033
Místo: Zábřeh
HBC F-D Ostrava
HBK Vsetín
č.z.: 81034 - Místo: Karviná
ne 24. 11. 2019
15:00
č.z.: 81034
Místo: Karviná
HbK Karviná "B"
HBC Přerov
č.z.: 81036 - Místo: Opava
ne 24. 11. 2019
12:00
č.z.: 81036
Místo: Opava
Flamingos Ostrava
TJ Sokol Poruba
č.z.: 81035 - Místo: Opava
ne 24. 11. 2019
10:00
č.z.: 81035
Místo: Opava
SK IHC Jaselská Opava
HBK Frýdek-Místek 2013
č.z.: 81030 - Místo: Třinec
ne 17. 11. 2019
13:00
č.z.: 81030
Místo: Třinec
HBK Frýdek-Místek 2013
HbK Karviná "B"
č.z.: 81032 - Místo: Vsetín
ne 17. 11. 2019
13:00
č.z.: 81032
Místo: Vsetín
HBK Vsetín
HC Warriors Havířov
č.z.: 81029 - Místo: Poruba
ne 17. 11. 2019
10:00
č.z.: 81029
Místo: Poruba
TJ Sokol Poruba
SK IHC Jaselská Opava
č.z.: 81027 - Místo: Zábřeh
čt 14. 11. 2019
18:30
č.z.: 81027
Místo: Zábřeh
HBC F-D Ostrava
Flamingos Ostrava
č.z.: 81025 - Místo: Vsetín
ne 10. 11. 2019
10:00
č.z.: 81025
Místo: Vsetín
HBK Vsetín
HBK Frýdek-Místek 2013
č.z.: 81026 - Místo: Havířov
ne 10. 11. 2019
10:00
č.z.: 81026
Místo: Havířov
HC Warriors Havířov
TJ Sokol Poruba
č.z.: 81002 - Místo: Opava
so 09. 11. 2019
14:00
č.z.: 81002
Místo: Opava
SK IHC Jaselská Opava
HBK Vsetín
č.z.: 81024 - Místo: Přerov
ne 03. 11. 2019
13:00
č.z.: 81024
Místo: Přerov
HBC Přerov
HBK Vsetín
č.z.: 81022 - Místo: Poruba
ne 03. 11. 2019
12:30
č.z.: 81022
Místo: Poruba
TJ Sokol Poruba
HBC F-D Ostrava
č.z.: 81021 - Místo: Opava
ne 03. 11. 2019
10:00
č.z.: 81021
Místo: Opava
Flamingos Ostrava
HbK Karviná "B"
č.z.: 81023 - Místo: Třinec
ne 03. 11. 2019
10:00
č.z.: 81023
Místo: Třinec
HBK Frýdek-Místek 2013
HC Warriors Havířov
č.z.: 81019 - Místo: Karviná
ne 27. 10. 2019
15:00
č.z.: 81019
Místo: Karviná
HbK Karviná "B"
TJ Sokol Poruba
č.z.: 81017 - Místo: Havířov
ne 27. 10. 2019
13:00
č.z.: 81017
Místo: Havířov
HC Warriors Havířov
HBC Přerov
č.z.: 81020 - Místo: Opava
ne 27. 10. 2019
10:00
č.z.: 81020
Místo: Opava
SK IHC Jaselská Opava
Flamingos Ostrava
č.z.: 81028 - Místo: Karviná
so 26. 10. 2019
15:00
č.z.: 81028
Místo: Karviná
HbK Karviná "B"
SK IHC Jaselská Opava
č.z.: 81018 - Místo: Zábřeh
čt 24. 10. 2019
18:30
č.z.: 81018
Místo: Zábřeh
HBC F-D Ostrava
HBK Frýdek-Místek 2013
č.z.: 81015 - Místo: Poruba
ne 20. 10. 2019
14:30
č.z.: 81015
Místo: Poruba
TJ Sokol Poruba
HBK Vsetín
č.z.: 81014 - Místo: Opava
ne 20. 10. 2019
12:00
č.z.: 81014
Místo: Opava
Flamingos Ostrava
HC Warriors Havířov
č.z.: 81013 - Místo: Opava
ne 20. 10. 2019
10:00
č.z.: 81013
Místo: Opava
SK IHC Jaselská Opava
HBC F-D Ostrava
č.z.: 81016 - Místo: Třinec
ne 20. 10. 2019
10:00
č.z.: 81016
Místo: Třinec
HBK Frýdek-Místek 2013
HBC Přerov
č.z.: 81008 - Místo: Zábřeh
čt 17. 10. 2019
18:30
č.z.: 81008
Místo: Zábřeh
HBC F-D Ostrava
HbK Karviná "B"
č.z.: 81012 - Místo: Havířov
ne 13. 10. 2019
14:00
č.z.: 81012
Místo: Havířov
HC Warriors Havířov
HBC F-D Ostrava
č.z.: 81011 - Místo: Vsetín
ne 13. 10. 2019
13:00
č.z.: 81011
Místo: Vsetín
HBK Vsetín
HbK Karviná "B"
č.z.: 81010 - Místo: Přerov
ne 13. 10. 2019
10:00
č.z.: 81010
Místo: Přerov
HBC Přerov
SK IHC Jaselská Opava
č.z.: 81007 - Místo: Opava
ne 06. 10. 2019
12:00
č.z.: 81007
Místo: Opava
SK IHC Jaselská Opava
HC Warriors Havířov
č.z.: 81005 - Místo: Přerov
ne 06. 10. 2019
10:00
č.z.: 81005
Místo: Přerov
HBC Přerov
TJ Sokol Poruba
č.z.: 81003 - Místo: Opava
ne 29. 09. 2019
14:30
č.z.: 81003
Místo: Opava
Flamingos Ostrava
HBC Přerov
č.z.: 81004 - Místo: Poruba
ne 29. 09. 2019
10:00
č.z.: 81004
Místo: Poruba
TJ Sokol Poruba
HBK Frýdek-Místek 2013
č.z.: 81001 - Místo: Karviná
so 28. 09. 2019
09:30
č.z.: 81001
Místo: Karviná
HbK Karviná "B"
HC Warriors Havířov

Partneři českého hokejbalu