1. Liga
ne 09. 04. 2017
14:00
č.z.: 2193
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 09. 04. 2017
13:00
č.z.: 2192
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice
HBC Nové Strašecí
ne 02. 04. 2017
14:00
č.z.: 2182
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
TJ Lokomotiva Česká Třebová
ne 02. 04. 2017
14:00
č.z.: 2186
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou
HbK Karviná
ne 02. 04. 2017
14:00
č.z.: 2187
Místo: Pardubice - Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Jihlava
ne 02. 04. 2017
14:00
č.z.: 2188
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Kometa Polička
ne 02. 04. 2017
14:00
č.z.: 2189
Místo: Brno - Nový Lískovec
HBK Bulldogs Brno
HC Jestřábi Přelouč
ne 02. 04. 2017
13:00
č.z.: 2185
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice
TJ Tatran Třemošná
so 01. 04. 2017
11:00
č.z.: 2133
Místo: Pardubice - Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová
ne 26. 03. 2017
14:00
č.z.: 2180
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
ne 26. 03. 2017
12:00
č.z.: 2179
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou
HBK Bulldogs Brno
ne 26. 03. 2017
11:00
č.z.: 2177
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
SK Kometa Polička
so 25. 03. 2017
14:00
č.z.: 2155
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Jihlava
ne 19. 03. 2017
14:00
č.z.: 2163
Místo: Přelouč
HC Jestřábi Přelouč
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 19. 03. 2017
13:00
č.z.: 2164
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
ne 19. 03. 2017
13:00
č.z.: 2166
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice
HBK Bulldogs Brno
ne 19. 03. 2017
11:00
č.z.: 2167
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Tatran Třemošná
so 18. 03. 2017
14:00
č.z.: 2157
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou
TJ Tatran Třemošná
so 18. 03. 2017
13:00
č.z.: 2154
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Jestřábi Přelouč
ne 12. 03. 2017
14:00
č.z.: 2148
Místo: Nové Strašecí
HBC Nové Strašecí
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 12. 03. 2017
11:00
č.z.: 2152
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
HbC Rondo Teplice
ne 05. 03. 2017
14:00
č.z.: 2138
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou
HBC Tygři Mladá Boleslav
ne 05. 03. 2017
14:00
č.z.: 2140
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
Jungle Fever Kladno
ne 05. 03. 2017
14:00
č.z.: 2141
Místo: Brno - Nový Lískovec
HBK Bulldogs Brno
HBC Nové Strašecí
ne 05. 03. 2017
13:00
č.z.: 2136
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Snack Dobřany
ne 26. 02. 2017
14:00
č.z.: 2156
Místo: Brno - Nový Lískovec
HBK Bulldogs Brno
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
so 25. 02. 2017
12:00
č.z.: 2139
Místo: Pardubice - Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kelti 2008
ne 27. 11. 2016
14:00
č.z.: 2132
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HC Jestřábi Přelouč
ne 20. 11. 2016
14:30
č.z.: 2123
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HbC Rondo Teplice
ne 20. 11. 2016
14:00
č.z.: 2124
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
ne 20. 11. 2016
13:00
č.z.: 2118
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Tatran Třemošná
ne 20. 11. 2016
13:00
č.z.: 2126
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice
HBC Tygři Mladá Boleslav
so 19. 11. 2016
15:00
č.z.: 2012
Místo: Krupka
HbC Rondo Teplice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
ne 13. 11. 2016
14:30
č.z.: 2113
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Tygři Mladá Boleslav
ne 13. 11. 2016
14:00
č.z.: 2112
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou
Jungle Fever Kladno
ne 13. 11. 2016
14:00
č.z.: 2115
Místo: Brno - Nový Lískovec
HBK Bulldogs Brno
TJ Lokomotiva Česká Třebová
ne 13. 11. 2016
11:00
č.z.: 2116
Místo: Polička
SK Kometa Polička
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
ne 06. 11. 2016
14:00
č.z.: 2102
Místo: Třemošná
TJ Tatran Třemošná
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 06. 11. 2016
14:00
č.z.: 2103
Místo: Pardubice - Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička
ne 06. 11. 2016
14:00
č.z.: 2104
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou
HBC Nové Strašecí
ne 06. 11. 2016
13:00
č.z.: 2101
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBK Bulldogs Brno
ne 30. 10. 2016
14:00
č.z.: 2095
Místo: Nové Strašecí
HBC Nové Strašecí
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
ne 30. 10. 2016
14:00
č.z.: 2097
Místo: Brno - Nový Lískovec
HBK Bulldogs Brno
TJ Tatran Třemošná
ne 30. 10. 2016
11:00
č.z.: 2092
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ Lokomotiva Česká Třebová
ne 23. 10. 2016
14:00
č.z.: 2090
Místo: Pardubice - Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBK Bulldogs Brno
ne 23. 10. 2016
13:00
č.z.: 2083
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice
HbC Rondo Teplice
ne 23. 10. 2016
11:00
č.z.: 2087
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
HbC Chlumec nad Cidlinou
ne 16. 10. 2016
14:00
č.z.: 2074
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou
HC Jestřábi Přelouč
ne 16. 10. 2016
13:00
č.z.: 2075
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
so 15. 10. 2016
17:30
č.z.: 2065
Místo: Dobřany
TJ Snack Dobřany
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
so 15. 10. 2016
13:00
č.z.: 2064
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Plzeň-Litice
so 15. 10. 2016
13:00
č.z.: 2066
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HbC Chlumec nad Cidlinou
ne 09. 10. 2016
15:00
č.z.: 2055
Místo: Beroun - Hlinky
SK Kelti 2008
TJ Lokomotiva Česká Třebová
ne 09. 10. 2016
14:00
č.z.: 2062
Místo: Pardubice - Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HC Jestřábi Přelouč
ne 09. 10. 2016
14:00
č.z.: 2063
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBK Bulldogs Brno
ne 02. 10. 2016
14:00
č.z.: 2051
Místo: Pardubice - Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Tatran Třemošná
ne 02. 10. 2016
11:00
č.z.: 2048
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno
ne 25. 09. 2016
14:30
č.z.: 2041
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Kelti 2008
ne 25. 09. 2016
14:00
č.z.: 2042
Místo: Pardubice - Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
SHC Opava
ne 25. 09. 2016
13:00
č.z.: 2038
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička
ne 18. 09. 2016
14:00
č.z.: 2031
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 18. 09. 2016
14:00
č.z.: 2035
Místo: Pardubice - Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HbK Karviná
ne 18. 09. 2016
14:00
č.z.: 2036
Místo: Brno - Nový Lískovec
HBK Bulldogs Brno
SK Kometa Polička
ne 18. 09. 2016
11:00
č.z.: 2032
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Jestřábi Přelouč
so 17. 09. 2016
16:00
č.z.: 2073
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 11. 09. 2016
14:00
č.z.: 2026
Místo: Pardubice - Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Tygři Mladá Boleslav
ne 11. 09. 2016
13:00
č.z.: 2025
Místo: Dobřany
TJ Snack Dobřany
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 11. 09. 2016
13:00
č.z.: 2027
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice
HbC Chlumec nad Cidlinou
so 10. 09. 2016
14:00
č.z.: 2011
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou
TJ Lokomotiva Česká Třebová
so 10. 09. 2016
14:00
č.z.: 2013
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 04. 09. 2016
14:00
č.z.: 2007
Místo: Brno - Nový Lískovec
HBK Bulldogs Brno
HBC Tygři Mladá Boleslav
ne 04. 09. 2016
14:00
č.z.: 2008
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Plzeň-Litice
ne 04. 09. 2016
14:00
č.z.: 2009
Místo: Pardubice - Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HbC Chlumec nad Cidlinou
ne 04. 09. 2016
13:00
č.z.: 2001
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Nové Strašecí