Přesunout na hlavní obsah
Přesunout na navigaci
Presunout na hlavný obsah
Presunout na navigaci
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
hokejbal.cz
CMSHb.CZ
facebook
Liberec 2023
Letní Pohár
2. Liga
Mládež
Liga starších žáků
Přebor mladších žáků
Moravský pohár MŽ
Přebor přípravek
Přebor minipřípravek
Centrum statistik
Staň se součástí
Nábor mládeže
Nový klub
Nový hráč
Jak se stát trenérem
Jak se stát rozhodčím
Média
Články
Fotogalerie
Dokumenty
Kontakt
Regionální svaz
Ligová komise
Komise rozhodčích
Disciplinární komise
Komise mládeže a metodiky
Redakce
hokejbal.cz
cmshb.cz
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
2. Liga
KAB
5
HAV
4
05. 05.
Konec
Karta zápasu
Liga starších žáků
KYJ
1
MAL
8
04. 05.
Konec
Karta zápasu
POR
1
MAR
8
04. 05.
Konec
Karta zápasu
JIH
11
EAG
0
04. 05.
Konec
Karta zápasu
ZOH
0
MAR
0
08. 05.
10:00
Karta zápasu
Český pohár
přehled
zápasy
týmy
statistiky
Sezóna
Soutěž
Fáze soutěže
Play-Off
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
HbC Chlumec nad Cidlinou
HBC Dandy Malé Březno
HBC Defekt Třebíz
HBC Enviform Třinec
HBC F-D Ostrava
HBC Flames Volary
HBC Flyers Jihlava
HBC Hodonín
HBC Hodonín B
HBC Hostivař
HBC Hostivař B
HBC Hradec Králové 1988
HBC Hradec Králové 1988 B
HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Kladno
HBC Kladno B
HBC Malenovice
HBC Most
HBC Most B
HBC Nové Strašecí
HBC Pardubice
HBC Pardubice B
HBC Pardubice C
HBC Plzeň
HBC Plzeň B
HBC Plzeň-Litice
HBC Prachatice
HBC Prachatice B
HBC Přerov
HBC Rakovník
HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Svítkov Stars Pardubice
HBC Taurus Plzeň
HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Vikings České Budějovice
HbC Zliv
HBK Bulldogs Brno
HBK Bulldogs Brno B
HbK Karviná
HbK Karviná B
HBK Vsetín
HC Buldoci Stříbro
HC Dranreb City Nová Včelnice
HC Jestřábi Přelouč
HC Kert Park Praha
HC Red Wings Hrdlořezy
HC ŠD Písek
HC Warriors Havířov
HCB Fireball 99 Plzeň
HSÚ Berani Ústí nad Labem
Ježci Heřmanův Městec
JVSK SLZA Okříšky
Panthers Kadaň
Rafani Praha
SC Dragons Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice
SK Beer Stars Pluhův Žďár
SK Ďáblové Praha
SK Hokejbal Letohrad
SK Hokejbal Žamberk
SK Horní Bříza
SK IHC Jaselská Opava
SK Jihlava
SK Kalich Tábor
SK Kelti 2008
SK Kometa Polička
SK Pedagog České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice B
SK Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí B
SK Sudoměřice
TJ Blatná Datels
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ KOVO Praha
TJ Kovo Praha B
TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Snack Dobřany
TJ Snack Dobřany B
TJ Sokol Poruba
TJ Tatran Třemošná
Vlčí smečka Ústí nad Labem