Ostatní oznámení

Opava po roční odmlce slaví další titul

Jaselská Opava zvítězila v těžkém úvodním utkání na půdě Třince a do domácího utkání šla s vědomím, že má titul na dosah. V něm však překvapivě nedokázala vstřelit ani gól a rozhodovat se tak muselo opět v Třinci. Opava byla oproti loňsku výrazně úspěšnější a po roční pauze tak slaví další titul!

2. liga

Neděle 4. června

HBC Enviform Třinec - SK IHC Jaselská Opava 1:2

Vstup do utkání byl herně poměrně opatrný, avšak již úvod zápasu okořenilo hned několik vyloučení. Opava nejprve nevyužila dvě po sobě jdoucí přesilovky, Třinec dokonce neudeřil ve skoro dvě minuty trvající přesilovce 5 na 3. Úvod druhé třetiny patřil Opavě. Ta přetavila několik střel v důležitou úvodní branku utkání.

Přestože v dalším průběhu byl zápas nadále otevřen, Třinec se příliš nemohl dostat do komfortní zóny a výrazněji ohrožovat branku soupeře. Opava předváděla skutečně zodpovědný výkon.

Zkraje třetí třetiny navíc Opava skórovala podruhé a výrazně převážila misky vah na svou stranu. Třinec začal být nervózní a neradoval se ani po zajímavé skrumáži z přibližně poloviny třetí patnáctiminutovky. Okruhlica s vypětím všech sil udržel míček před brankovou čarou a prokazatelně jej nepustil až za ni. Po celou sezónu produktivní Vizváry sice 15 sekund před koncem vykřesal pro domácí jiskřičku naděje, Opava si ale závěr zkušeně pohlídala u mantinelu. Po roční odmlce se tak opět může radovat z titulu!

Přebor mladších žáků

Sobota 3. června

Hned několik regionálních celků mladších žáků si ještě před koncem sezóny užilo zápasové vytížení. Veškerý výsledkový servis naleznete zde.

Přípravky a minipřípravky

Neděle 4. června

Nejmladší hokejbalisté se naposledy v sezóně utkali v Karviné. Všichni hráči byli za svou celoroční práci a píli odměněni medailemi. Souboje v tomto nádherném, slunečném dni zachytily objektivy Vsetínských či Havířovských.